Program ajánló - Plébániai búcsú

csaladinap2021A járványhelyzet javulásával már van lehetőség nagyobb programok megszervezésére, így plébániánk hosszú idő után közös alkalomra hívja közösségünk valamennyi tagját, apraját és nagyját.

Június 12-én Plébániai búcsút szervezünk. Színes programokkal készülünk kicsiknek és nagyoknak egyaránt. 9.30kor kezdődik az ünnepi szentmise, amelyet Bedő Imre: Az apák szerepe a családban című előadása követ. E közben a gyermekeket zenés gyerekműsorral szórakoztatja MóKata, majd óriásbuborék shown vehetnek részt. Szeretettel várjuk plébániánk közösségét az ezt követő ebédre, mely helyben készített gulyásleves lesz. Annak érdekében, hogy az elkészítendő ebéd mennyiségével megközelítőleg tudjunk számolni, kérjük, hogy jelezzék, ki tud velünk tartani azon a napon!  Délután kötetlenen programok sora várja a résztvevőket. Lesz „Bukfenc akadálypálya”, ahol kipróbálhatják ügyességüket, de tudásukat is a benevező csapatok, valamint íjászkodás, fotósarok, imaösvény. A programot zenés dicsőítés zárja. A részvétel ingyenes, de az ebéd miatt jelentkezéshez kötött, melyet a plébánia hivatalban tehetnek meg. Mindenkit várunk nagy szeretettel!

 

A program Magyarország Kormányának támogatásával valósult meg.

megvalosult-magyarorszag-korm-tamogatasaval-2021