Lelkipásztori munkatársak megbízólevelének ünnepélyes átadása

image00011A pap sem egyszemélyes hadsereg, hanem szolgálata ellátásában is segítségre szorul. Ezt ünnepeltük meg azzal, hogy püspök atya megbízólevelét ünnepélyes keretek között vehették át munkatársaim.

Urunk megkeresztelkedésének ünnepe lezárja a karácsonyi ünnepkört. Ám plébániánkon mégsem csak valaminek a lezárását, végét, befejezését ünnepelhettük, hanem lelkipásztori munkatársak ígérettételével és megbízólevelének átadásával egy új kezdetet is ültünk, amely inkább a folyamatosság és a továbbhaladás formáját ölti. Hiszen mindazok folytathatják szolgálatukat, akik eddig is aktívan kivették részüket a lelki élet szervezésében, segítésében.

Így plébániánkon az itt szolgáló pap mellett továbbra is végzik szolgálatukat akolitusaink és lelkipásztori munkatársaink. Isten áldása kísérje valamennyiük szolgálatát!