Karitász csoportunk adventi adományosztása

caitas-logo-5x5December 22-én a Szent József Közösségi Házban tartotta adventi adományosztását Plébániánk Karitász csoportja. Karitász csoportunk  összesen 55 családot támogatott. A családok többsége tartós élelmiszerekből összeállított csomagot kapott, míg a nagyobb létszámú családok részére a hívek által felajánlott készpénzből ajándékutalványt vásároltunk.Adományosztásunkat sokan segítették, így egy a Karitász csoportunk munkáját több éve támogató vállalkozó 20 db jelentős értékű csomagot állított össze, és hozta el plébániánkra. Ugyancsak adományosztásunkat segítette a Zalaegerszegi Liszt Ferenc Vegyeskar, amely a december 17-én a kertvárosi templomban tartott adventi koncertjén összegyűlt készpénzt – a korábbi évekhez hasonlóan, - a plébániai Karitász csoport javára ajánlotta fel. 

Hálás köszönet mindazoknak, akik támogatták adománnyal, imával vagy munkájukkal  tevékenységünket!

Sárközi Violetta